Novosti
01.12.2020.

Mocha studio kreveti za decu i mlade

Kao i odrasli, deca vole udobnu i funkcionalanu sobu u kojoj će rado provoditi vreme. A svako dete poželi da u svojoj sobi ima krevet na sprat, znate li zašto? Zato što predstavlja neiscrpan izvor zabave. U dečijoj mašti krevet na sprat postaje kućica na drvetu, brod... i šta god dete poželi.

Cilek je dizajnirao multifunkcionalne Mocha studio krevete koji se mogu kombinovati kao kreveti na sprat, a mogu stajati i samostalno u prostoru.

Krevet ima opciju izbora klasičnih metalnih merdevina sa strane ili pak stepeništa sa fiokama za odlaganje.

Stepenište sa fiokama ili merdevine mogu biti sa leve ili desne strane kreveta u zavisnosti od potrebe, ali se mogu kombinovati i zajedno. Na primer sa leve strane metalne merdevine, a sa desne strane kreveta stepenište sa fiokama.

Stepenište sa fiokama se sastoji od 4 stepenika, a svaki stepenik je različite dubine i omogućava skladištenje igračaka, knjiga, odeće i drugih potrepština.

Naravno, ono što je veoma bitno je da u svakom trenutku krevete možete razdvojiti i koristiti kao dva zasebna ležaja. Priznaćete, sjajna opcija kada deca porastu i krevet na sprat ne bude toliko zanimljiv...ili u nekom trenutku požele da imaju odvojene sobe.

U tom slučaju krevet na sprat se pretvara u dva praktična kreveta, koji u kombinaciji sa jastucima postaju sofa kreveti za dnevni odmor i uživanje.

Uz gornji krevet se dobija mobilna drvena polica u koju se mogu odložiti knjige ili okačiti slušalice. Polica se montira na čeonu stranu kreveta i služi da zatvori otvoreni prostor kada se krevet ne koristi u funkciji kreveta na sprat.

Multifunkcionalna i vrlo praktična fioka gotovo da je neophodna u dečijoj sobi. Može se koristiti kao dodatni krevet, a zahvaljujući dvema nezavisnim fiokama tu je i preko potreban prostor za odlaganje. Fioka se može koristit u sklopu kreveta na sprat ili pak zasebno uz svaki od kreveta.

Interesandan dizajn, a pre svega funkcionalnost - potpuno su nas očarali!

Da li se i vama dopada?

Ostali komentari